CUREGEN Anti-Hairloss Dermal Spray 60 ml

CUREGEN Anti-Hairloss Dermal Spray 60 ml (for women & men)

CUREGEN® Anti-Hairloss Dermal Spray 60 ml (for women & men)

% 5 Procapil® içerir.

Kellik (Androgenetik Alopesi)’in uzun süreli tedavisinde, saç dökülmesinin önlenmesi ve saç büyümesinin uyarılmasında kullanılır.

Saç dökülmesini engelleyici ve tüyleşmiş saçlarda kalite artışı sağlama etkisi 92% düzeyindedir. Curegen Deri Spreyi, saç dökülmesinin önlenmesi ve saç çıkmasının sağlanmasında uzun süreli kullanılır. Saç çıkması 4-6 ay sürekli uygulamadan sonra, maksimum etki ise 12 ay sonunda görülür.

İncelmiş saçlar ve tüy şeklindeki saçlarda kullanıldıktan 3 ay sonra gözle görülür bir şekilde kalınlaşma meydana gelir.

Curegen Anti Hair loss Spreyin diğer içerikleri

Royal Jelly (Arı sütü): İçeriğinde; bal özü, polen, vitamin A,B kompleksleri ile C,D,E vitaminlerini, mineraller ve diğer doğal içerikleri bulundurur. Arı sütü, ciltte nemi muhafaza eder ve enflamasyonu azaltır. Saç uzamasını ve gelişimini hızlandırıcı etkisi vardır.

Menthol: Rahatlatma ve soğutma etkisi ile canlandırma, tazeleme etkilerini barındırır.

Rosemary leaf oil (Biberiye öz yağı): Saç derisini besler, saçın sağlıklı ve parlak gözükmesini sağlar. Ayrıca kepek ve yağlanma gibi saç derisi problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Antimikrobiyal ve antioksidan etkiye sahiptir.

Kullanımı: Saç dökülmesi olan bölgeye; günde 2 kez,

5 püskürtme (1 mL) sabah ve akşam olmak üzere uygulanır.

Doz sayısı kesinlikle arttırılmamalıdır.

Uygulama şekli: Sprey başlığını saç dökülmesinin olduğu bölgeye bir kez püskürtüp, parmaklarınızla masaj yoluyla yayınız. Bu işlemi 5 kez tekrarlayıp, ardından ellerinizi iyice yıkayınız. Bölgenin büyüklüğü ne olursa olsun, uygulanan doz 5 püskürtmeyi (1 mL) aşmamalıdır. Bir şişe 30 günlük kullanım dozu içerir. Kuru saç ve kafa derisi dışında başka hiç bir bölgeye temas ettirilmemelidir. İstenmeden temas ettirildiğinde bölge bol su ile yıkanmalıdır. Ürün kullanılması unutulduğunda, bir sonraki gün yine normal dozlarda uygulanmalıdır.

Uyarılar: Uygulanan kafa derisinin temiz olmasına dikkat ediniz.

18 yaş altı ve 65 yaş üstü kişilerde kullanılmamalıdır. Gebelik ve emzirme döneminde kullanımı önerilmemektedir.

Saçlı kafa derisinde inflamasyon, eritem, infeksiyon, irritasyon gibi cilt hastalıkları var ise kullanılmamalıdır.

Haricen uygulanır. Ürün; kuru saç ve kafa derisi dışında vücudun hiçbir yerinde kullanılmaz.

Saç ile ilgili yapılacak kimyasal işlemlerden (boya, perma vb.) 24 saat önce ürünün kullanımı bırakılmalıdır.

Saç spreyi, jöle, şampuan veya diğer benzer kimyasal içerikli saç ürünleri CUREGEN uygulamasından en az 30 dakika sonra kullanılmalıdır.