Hakkımızda

 

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu; üst düzey teknoloji, yetkin ve nitelikli ekibi bir araya getiren, multidisipliner bakış açısı ile estetik ve plastik cerrahi alanında branşlaşmış sağlık hizmetini sunan sağlık grubu olarak İstanbul’da; Altunizade (2) ve Bahçelievler bölgelerinde 3 şubede faaliyet gösteren uluslararası sağlık hizmetini sunan bir kuruluştur. Estetik ve plastik cerrahi uygulamalarında ulusal, uluslararası kalite standartlarında, yurt içinde ve yurt dışında temsilcilikleri ile hizmet veren referans bir kurum olma vizyonu ile çıktığı yolda 2014 yılında ISO 9001-2008 sertifikasını alarak sunduğu sağlık hizmeti kalitesini tescillemiştir. 2016 yılında başlattığı çalışma süreçleri ile hizmet kalitesini ileri seviyelere taşımaktadır. 100’e yakın irtibat ofisleriyle dünya coğrafyasında hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları ile kalite yolculuğuna devam etmekte ve JCI akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

Kalite Politikamız

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu; sunduğu estetik- plastik cerrahi hizmetinin her adımında, müşterilerine hizmet sunumunda bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı kalarak, hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışır. Hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutar, hizmetlerini verirken bilimsel temele dayalı, önyargısız, iyi bir mesleki ve teknik uygulamayı benimsemiştir.

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu yönetimi, yüksek kalitede hizmet sunmak için müşteri istekleri doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun, alanındaki yasa, yönetmeliklere ve mesleki etik ilkelerine uygun olarak çalışmakta, sürekli kalite iyileştirme anlayışı ile bilgi, yenilikçilik ve insani değerleri benimsemiştir. Bunu gerçekleştirmek için ekip çalışması ve işbirliğinin öne çıktığı bir çalışma ortamı yaratır, çalışanlarının bilgi ve becerilerini arttırarak nitelikli birer çalışan olmalarını destekler ve teşvik eder. Hasta / hasta yakınları ve çalışanlar için en güvenli çalışma ortamını oluşturur, hizmetlerinin etkinliğini, kalitesini ve çağdaşlığını destekleyerek teknolojileri takip ederek, altyapısını sürekli olarak geliştirmektedir.

Güncel, uluslararası standartta estetik ve plastik cerrahi hizmeti sunarken hasta ve hasta yakınlarını da bilgilendirerek ve destekleyerek onların da bu süreçlere tam katılımını sağlamaktadır. Uyguladığı kalite modeli ISO 9001/2015 standardına uygundur ve standarda uygun olarak kalite yönetiminde sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

Vizyonumuz

Ulaşılmış hedeflerimiz ile sürekliliği sağlayarak ulusal ve uluslararası coğrafyada öncü ve tercih edilen referans bir sağlık grubu olmaktır.

Misyonumuz

  • Estetik ve plastik cerrahi alanında, üst düzey teknoloji, yetkin ekip ve multi disipliner yaklaşım ilkesi ile sektörün global danışmanı olmak,
  • Kaliteli estetik, anti-aging ve antiobezite bilincini topluma başarıyla yaymak,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunmak,
  • Kaliteli hizmet sunumunun sürekliliğini sağlayarak ve müşteri beklentilerini çok iyi analiz ederek iş ve yaşam kalitelerini artırmaktır.